• V dňoch 30.10. - 2.11. 2020 a 6.11.- 9.11.2020 sú jesenné prázdniny.

Po prázdninách sú žiaci starší ako 10 rokov povinní pri nástupe do školy preukázať sa negatívnym výsledkom PCR testu alebo antigénového testu a doniesť vypísané tlačivo o bezinfekčnosti.

Výnimku z testovania majú deti so stredným a ťažkým stupňom mentálneho postihnutia a autisti.

• O Z N A M

• Od pondelka 26. októbra 2020 prechádza II. stupeň na dištančné vzdelávanie.

Žiaci I. stupňa  a deti špeciálnej materskej školy pokračujú v prezenčnej výúčbe.

V pondelok prebieha vyučovanie v škole na ul. Rumana v prípravných ročníkoch, I.A, II. A, III. A, IV.

+ na ul. Kuzmányho sa učia žiaci I. stupňa a deti v ŠMŠ.

• Dôležitý oznam!!!

• Od pondelka 12.10.2020 sa obnovuje vyučovanie v našej škole.

Žiadam rodičov žiakov, ktorí sa stravujú v školskej jedálni, aby prihlásili svoje deti od pondelka na obedy.

Zároveň je potrebné, aby žiaci doniesli v pondelok vypísané tlačivo o bezinfekčnosti.

• O Z N A M

• Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva je škola zavretá v dňoch 5.10.-9.10.2020.

• Dôležité upozornenie!!!

• Naša škola sa v súčasnosti nachádza v oranžovej fáze pandémie COVID-19.

Na základe usmernenia RUVZ udeľuje riaditeľka školy v dňoch 5.10.-7.10.2020 riaditeľské voľno pre žiakov v budove na ul. Rumana 6 aj ul. Kuzmányho 6, aby sa kompletne vydezinfikovali všetky priestory školy a dotykové plochy.

Aktuálne informácie sledujte na webovej stránke školy.