• učili sme sa plávať

• Do galérie učili sme sa plávať boli pridané fotografie.

Druhý májový týždeň navštevovali žiaci IV. a VI. triedy krytú plaváreň v Liptovskom Jáne, kde sa učili základom plávania. Za odmenu dostali mokré vysvedčenie.

• stolnotenisový turnaj žiakov špeciálnych základných škôl

• Na tradičnom stolnotenisovom turnaji žiakov špeciálnych základných škôl, ktorý organizujeme každoročne v spolupráci s OU Alexyho a Okresným úradom Žilina, sme boli aj tento rok úspešní v kategórii dievčat. Pekné 3. miesto získala Dominika Pušková, ktorá mala na turnaji svoju premiéru. Celkovým víťazom turnaja sa stalo družstvo z Diagnostického centra z Ružomberka.

• Tolerancia nie je len slovo

• Naša škola sa aj v tomto roku zapojila do programu Tolerancia nie je len slovo - 2.10.2018. V programe v Dome kultúry vystúpili žiaci B,C-variantu.

• Bezpečne do školy

• Mestská polícia v Ružomberku zorganizovala podujatie pre deti materských a základných škôl "Bezpečne do školy", na ktorom sa mohli oboznámiť s technikou a vybavením jednotlivých policajných a záchranných zložiek. Podujatia sa 6. septembra zúčastnili aj žiaci našej školy.

• Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.